Proč Gemioptal® HERBAL?

Přípravek Gemioptal® HERBAL je zcela přírodním doplňkem stravy, který byl vyvinut na oční klinice Gemini. Obsahuje byliny používané již starou čínskou medicínou pro jejich blahodárný účinek na zrak. Vyvážená kompozice bylin pomáhá k udržení dobrého zraku.

V klinické praxi Gemioptal® HERBAL doporučujeme nejčastěji lidem s podrážděnýma očima z důvodu nedostatku slz nebo jejich snížené kvality. 

Směs bylin v Gemioptalu byla pečlivě vybrána a klinicky otestována.

Gemioptal® HERBAL

• pro dobrý zrak
• pro kardiovaskulární systém
• pro nervovou soustavu
• pro normální hladinu glukózy v krvi
• pro klouby a chrupavky

 

Gemioptal® HERBAL je nejnovější přírůstek přípravkové řady Gemioptal®. Obsahuje byliny používané již ve staré čínské medicíně pro jejich blahodárný účinek na zrak. Obsahuje živiny, pomáhající k udržení dobrého zraku a antioxidační složky, které pomáhají neutralizovat volné radikály a redukují oxidační stres.

Doporučené dávkování: Dospělí 1 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Barvivo E 104 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v dobře uzavřeném obalu. 

Gemioptal® HERBAL je doplněk stravy pro dospělé. Kapsle s obsahem přírodních extraktů. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

 

Moje objednávka

0,- Kč
zobrazit
Právě se nacházíte: Gemioptal TOP Q » Gemioptal HERBAL